NOWE OSIEDLE CHABRY: ZAMIESZKAJ Z ZYSKIEM!

Klienci zastanawiający się nad kupnem nowego mieszkania (albo inwestujący w zakup mieszkania po raz pierwszy w życiu) często pytają o to, gdzie można znaleźć najlepsze okazje, jeśli chodzi o nowe mieszkania w Lublinie. Odpowiedź jest prosta: stosunkowo najlepszą obecnie cenę, jeśli chodzi o proporcje ceny mieszkania do jego jakości i położenia, oferuje nowe Osiedle Chabry Lublin.

OGÓLNA SYTUACJA MIESZKANIOWA W LUBLINIE – NOWE BUDOWNICTWO
Mieszkania na sprzedaż Lublin: zarówno domy jednorodzinne, jak też mieszkania w nowszym budownictwie, nie różnią się diametralnie cenami od mieszkań tego samego standardu, które można kupić w dużych miastach Polski. Być może mieszkania w Lublinie są jedynie tańsze od mieszkań warszawskich, ale jeśli chodzi o województwo lubelskie i okolice, oraz inne wielkie polskie miasta, to śmiało można powiedzieć, że ceny mieszkań plasują się mniej więcej na podobnych poziomach. Przykładowy „rodzinny” rozmiar mieszkania, czyli trzy pokoje w nowym budownictwie, nie przekraczają zazwyczaj 350 000 – 400 000 zł za metr kwadratowy. Podobnie mają się ceny dużych, komfortowych mieszkań dwupokojowych w podwyższonym standardzie z podziemnym garażem na osiedlu. Oczywiście mowa tutaj o osiedlach grodzonych, czyli wyższym średnim standardzie mieszkaniowym najczęściej wybieranym przez młode, średnio lub lepiej zarabiające rodziny z jednym lub dwójką dzieci.

OSIEDLE CHABRY A KONKURENCJA
Osiedle Chabry, oprócz pięknej nazwy sugerującej malownicze otoczenie lokalizacji, ma swoim mieszkańcom do zaoferowania wyjątkowo przyjazną atmosferę i komfortowy projekt osiedla, jednym słowem – oferuje standard mini architektury osiedla odpowiadający także wychowywaniu małych dzieci. Cenowo Osiedle Chabry Lublin plasuje się nieco niżej niż konkurencja, przykład: trzy pokoje (mieszkanie wcześniej zamieszkane przez niedużą rodzinę, w bardzo dobrym stanie) można tutaj kupić już od 222 000 złotych wzwyż. Porównując tę cenę z cenami nowych mieszkań na osiedlach o podobnym standardzie widzimy, że istotnie cena może być bardzo atrakcyjnym atrybutem Osiedla Chabry. Tak samo zresztą, jak jego lokalizacja: położenie blisko Centrum sprawia, ze komunikacja nie jest najmniejszym problemem. Dodatkowo w pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła i żłobki, a także przystanki autobusowe, dzięki którym łatwo jest się dostać do centrum. Jednak mimo bliskiej odległości do centrum osiedle jest jednak wyciszone, spokojne i położone wśród zieleni, co sprawia, że przebywanie na nim i mieszkanie staje się codzienną przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *